Програми англійської мови для корпоративних клієнтів

Ласкаво просимо на сторінку, присвячену копоративному навчанню співробітників підприємств.

Центр англійської мови пропонує різноманітні програми навчання сучасній англійській мові для корпоративних клієнтів.

Ми працюємо з організаціями всіх форм власності як з українськими, так і закордонними компаніями.

Серед компаній, з якими наша організація мала честь співпрацювати, такі як: Український Мобільний Зв’язок “UMC”, компанія “Супутник Медіа”, “KP Publications”, компанія “БМС Трейдинг”, Центр лабораторних досліджень “EuroLab”, компанія ” Долина Джерел Україна”, творча лабораторія “FAUX” (Лісабон, Португалія), компанія “Мнемософт-Україна”, а також інші організації України та зарубіжжя.

Корпоративне навчання може проводитися як на території клієнта, так і з використанням нашої навчальної бази за графіком, зручним для клієнта. Причому для кожної компанії графік підбирається “індивідуальний”, враховуючи побажання клієнта та наші можливості. Також для кожної організації, яка укладає з нашим Центром договір про навчання, індивідуально підбирається програма навчання, яка враховує кількість співробітників, їхній рівень володіння мовою, професійну спрямованість, а також бажану тривалість навчання.

Представник нашої компанії виїжджає до вас в офіс і представляє нашу програму, потім збирає необхідну інформацію про вашу організацію: сфера діяльності компанії, кількість бажаючих навчатися іноземної мови, основні переваги у спрямованості навчання (загальна розмовна мова, бізнес англійська або російська, розмовна мова, ділова листування, граматика, підготовка до міжнародних іспитів, комбіновані програми тощо). Після цього вам пропонують безкоштовне тестування ваших співробітників у зручний для вас час. На підставі всіх отриманих даних нашими методистами складається попередня програма, яка найкраще послужить ефективному навчанню працівників організації. Терміни навчання, інтенсивність занять, їх графік та місце проведення обумовлюються у процесі складання програми. Після складання, погодження з юристами обох сторін та підписання договору наша огранізація розпочинає процес навчання. Ми забезпечуємо обладнання, необхідне для проведення занять, а також усіма навчальними матеріалами. Після проведення навчання всі співробітники компанії проходять заключне тестування та результати навчання, а також відомості про відвідуваність занять кожного направляються керівництву компанії. Співробітники, які успішно пройшли навчання, отримують сертифікат нашого Центру.

Серед основних переваг навчання у нас можна виділити такі:

  • безкоштовне тестування співробітників організації;
  • індивідуальна розробка програм навчання, що враховує напрям діяльності компанії;
  • можливість складання комбінованих програм за участю як викладачів – носіїв мови, так і російськомовних викладачів;
  • надання звіту про успішність кожного працівника організації;
  • онлайн-підтримка навчання;
  • оплата за час навчання, а не за кількість учнів.

Якщо вас зацікавили наші умови або ви хочете дізнатися докладніше про нас та наші програми для корпоративних клієнтів, напишіть нам заявку. Не забудьте, будь ласка, дати основну інформацію про свою організацію, напрямок вашої діяльності, кількість співробітників, які бажають навчатися іноземних мов, а також зразковий рівень володіння мовою вашими працівниками.

Наші представники зв’яжуться з вами протягом одного робочого дня.

This site is registered on wpml.org as a development site.