Індивідуальне навчання англійської мови
у Києві – приватні уроки

Центр англійської мови ELC LTD крім занять англійською в групах пропонує також індивідуальну форму навчання іноземним мовам. У нас ви зможете замовити індивідуальні уроки як з викладачами – носіями мови (американцями, англійцями, канадцями тощо), так і з російськомовними чи україномовними викладачами.

Хто найчастіше бере уроки англійської мови індивідуально? Це керівники підприємств, менеджери вищої та середньої ланки з ненормованим графіком роботи; люди, які часто бувають у відрядженнях; матері, які мають маленькі діти; домогосподарки; люди з обмеженими фізичними можливостями, а також люди, яким потрібно в певний (нестандартний) термін вивчити анголійську мову або підготуватися до тестів, конференцій, презентацій, зустрічей тощо.

У чому відмінність індивідуального навчання від занять на курсах у групах?

Ну, по-перше, саме слово “індивідуальний” уже має на увазі особливий індивідуальний підхід до клієнта. При однаковій якості навчання та професіоналізмі того ж викладача таки існує кілька відмінностей даного виду навчання від групового. У кожній із форм навчання є свої “плюси” та “мінуси”. Ми їх представимо, а рішення залишаємо за клієнтом, тобто за вами.

Потрібні індивідуальні заняття з англійської мови? ELC LTD пропонує заняття з індивідуальним викладачем (тьютором) на нашій території або у вас в офісі чи вдома. Програма підбирається індивідуально та враховуються усі ваші побажання! Час занять та графік – обумовлюються також в індивідуальному порядку.

Викладачі, які з вами працюватимуть – це російськомовні (або україномовні) професійні викладачі, а також іноземці – носії мови зі США, Великобританії, Канади та інших англомовних країн, для яких англійська мова рідна. /p>

Форма та варіанти оплати – будь-які.

Якщо вам не подобається програма – ми її поміняємо, якщо не подобається викладач – його ми теж поміняємо. Не подобаємося ми – повернемо вам гроші.

Зацікавилися? Телефонуйте в офіс та запитуйте менеджера по роботі з індивідуальними клієнтами. Залишайте заявку на індивідуальне навчання і ми намагатимемося врахувати всі ваші побажання. Залишіть заявку прямо тут онлайн і ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

This site is registered on wpml.org as a development site.