Європас – відчиняючи двері
навчання та роботи в Європі

Вперше в Україні!

Програма „Europass“ робить освіту та працевлаштування в країнах Євросоюзу доступною для всіх!

Запишись на безкоштовну консультацію та дізнайся більше про створення успішної міжнародної кар’єри!

Що таке Європас?

Європас, запроваджений за ініціативою Ради Європи, є загальноєвропейським уніфікованим двостороннім документом, що сертифікує періоди навчання та просуває мобільність освіти та працевлаштування на території всієї Європи. Документ містить опис та ступінь отриманої кваліфікації та надає інформацію про набутий досвід, навички та знання. Європас сертифікує не лише частини професійної підготовки, а й періоди практичного навчання у сфері професійної та вищої освіти.

Основні цілі Європас:

– Сприяння людям у перетворенні їхніх кваліфікацій та компетенцій у більш зрозумілі, зрозумілі та доступні для країн-членів Євросоюзу, Європейського Вільного Торгового Союзу (ЕСТS), Європейського Економічного Простору та країн-кандидатів.

– Консолідація п’яти основних документів, розроблених на Європейському рівні, які мають забезпечувати прозорість кваліфікацій. Мета програми полягає у максимальному сприянні мобільності студентів та працівників, які виїжджають за допомогою Європас.

Як працює Європас?

Європас спрощує та робить доступними для всіх деякі документи:

• Резюме Європас

Кожен, хто хоче використовувати Європас, може зайти на сайт Європас та заповнити Резюме он-лайн. Резюме дозволяє людям продемонструвати всім свої компетенції. До Резюме також можуть бути додані інші документи Європасу.

• Мовний Паспорт Європас

Мовний Паспорт Європас дозволяє людям показати свої знання іноземних мов, які життєво необхідні для навчання та практики в Європі. Мовний Паспорт Європас також може бути заповнений он-лайн на сайті Європас; він є частиною більшого документа, розробленого Радою Європи – Європейського мовного портфоліо.

• Європас Мобільності (Академічна довідка)

Європас Мобільності – це документ, що містить записи про періоди перебування в Європейських країнах з метою навчання або стажування. Він містить дані про влаштування на практику, стажування, академічний термін навчання як частини обмінних програм, роботу волонтером у неурядових організаціях.

• Додаток до диплому Європас

Додаток до диплому Європас видається випускникам вищих навчальних закладів разом із вченим ступенем чи дипломом. Воно забезпечує простоту розуміння освітніх кваліфікацій поза країнами, де вони були присуджені. Додаток до диплому Європас було розроблено спільно з ЮНЕСКО та Радою Європи.

• Додаток до сертифікату Європас

Додаток до сертифікату Європас видається людям, які отримали додаткову освіту та відповідний сертифікат; це доповнення до інформації, що є в офіційному сертифікаті, що розкриває її більш докладно та доступно для розуміння роботодавцям та освітянам поза країною, що видала документ. Дані до Додатку до сертифікату Європас надаються аналогічними сертифікуючими органами Європи.

This site is registered on wpml.org as a development site.