Про компанію

Що таке ELC LTD і чому вивчати англійську мову саме у нас?

Наша школа в Києві – це не тільки курси англійської мови “з перших рук” (з іноземними викладачами – носіями мови), але ще й організація безкоштовних дискусійних клубів англійською мовою, робота з корпоративним сектором, різноманітні соціальні проекти, а також курси російської та української мови як іноземної.

У двох словах про наші переваги, або в чому наша відмінність від більшості курсів англійської у Києві:

 • На наших курсах з Вами працюють 2 викладачі – вітчизняні та носії мови, для яких англійська мова є рідною;
 • Не на багатьох курсах англійської у Києві Ви знайдете сучасні методики з елементами дистанційного навчання. На наших курсах – так!
 • Крім основних занять у групі Ви абсолютно безкоштовно зможете відвідувати щоденні дискусійні клуби з американцями, а також відвідувати граматичні заняття будь-яких рівнів;
 • Зручна міні-семестрова система (по сім тижнів) дозволяє гнучко планувати Ваше навчання на курсах англійської мови протягом року, залишаючи час для сесій, відряджень, свят тощо;
 • Тільки на наших курсах на своїй особистій сторінці Ви зможете отримати доступ до маси додаткового навчального матеріалу, проконтролювати свої оцінки та прогрес у навчанні, поспілкуватися зі своїми одногрупниками та з викладачами, привітати їх з днем ​​народження, поставити запитання адміністрації, переглянути відео та аудіо ролики, переглянути каталоги та доступність великої відео та бібліотеки ELC та багато іншого;
 • Навчаючись на курсах англійської мови, Ви також зможете придбати словники та навчальну літературу, відвідати кінотеатри та інші заходи у наших партнерів зі знижками;
 • Для слухачів, які будь-коли займалися на наших курсах англійської мови, діє безстрокова дисконтна програма, незалежно від того, як давно Ви навчалися.

Також наша школа у м. Києві пропонує:

Курси англійської мови для корпоративних клієнтів

Наша компанія надає послуги з навчання організацій англійської мови. Розробимо програму, що відповідає всім потребам вашої компанії. Організуємо заняття на вашій території у зручний для вас час. Тестування, звіти та консультації – безкоштовні. Серед основних переваг навчання з нами:

 • Оплата не за кількість працівників, які навчаються, а за час викладача;
 • Індивідуальна програма врахує специфіку вашої організації;
 • Гнучкий графік занять на курсах англійської мови;
 • Можливість роботи кількох викладачів та комбінування російськомовних викладачів та носіїв-мови;
 • 15-річний досвід роботи у корпоративному секторі.

Курси російської та української мови у Києві

Заняття з російської та української мови для іноземців із досвідченими професіоналами. Будь-коли, будь-де. Вивчимо Вас російській чи українській, незалежно від Вашого рівня знань на даний момент. Врахуємо ВСІ ваші побажання щодо програми.

Індивідуальні заняття з англійської мови

Для тих, хто не має можливості займатися в групах, ми пропонуємо індивідуальні курси англійської мови – як з російськомовними викладачами, так і з носіями мови. Гнучкий графік, заняття на Вашій території або в наших приміщеннях, гнучка система оплати, досвідчені викладачі, tailor-made програми – це лише частина того, що ми можемо вам запропонувати. Дзвоніть, пишіть – ми обов’язково Вам допоможемо. Докладніше – на сторінці індивідуального навчання англійської мови в Києві.

This site is registered on wpml.org as a development site.