English.in.ua

Чи знаєте Ви англійську, російську або українську мову настільки добре, наскільки знаємо її ми? Якщо Ваша відповідь негативна, і навіть якщо Ваші пізнання знаходяться на середньому рівні і Вам необхідно лише відновити певні прогалини, наша школа англійської чекає на Вас! Тут Ви вивчите англійську мову за якісно новими методиками!

Індивідуальне навчання англійської мови
у Києві

Підготовка до TOEFL

Программы анлийского языка для корпоративных клиентов

Програми англійської мови
для корпоративних клієнтів ELC LTD

Дистанционное обучение

Дистанційне навчання

Що таке ELC LTD і чому вивчати англійську мову саме у нас?

Вас вітає компанія ELC LTD. З нашою допомогою ви вивчите російську, українську, англійську мову (Київ) на якісно новому рівні! Фахівці центру ELC LTD готують для Вас цікаві, різнопланові, а головне ефективні щодо кінцевого результату заняття, в рамках яких Ви зможете заповнити свої знання в розмовній англійській, російській або українській мові, занурюючись у мовне середовище.

Сьогодні знання іноземної мови відкриває величезні перспективи перед кожним із нас. Звісно, не знати англійської – це не соромно, але, з іншого боку, це й не перспективно. Курси розмовної англійської – це, передусім, упевненість у власних силах, що сприяє як кар’єрному просуванню, а й особистісному зростанню під час спілкування з колегами, котрі живуть іншому континенті.

З усвідомленням цієї досить простої істини прийшла і величезна популярність курсів іноземних мов. Втім, недостатньо просто записатися на курси англійської у Києві! Тож Ви англійську мову на належному рівні не вивчіть! Якість навчання гарантується лише в тому випадку, якщо Ви оберете найкращі курси англійської мови в Києві!

Англійська мова у Києві з компанією ELC – це надійність, практичність та стабільність при пізнанні нових граней спілкування. Курси англійської мови з англомовними викладачами центру ELC – це індивідуальний підхід до кожного учня в групі, додаткові безкоштовні уроки при необхідності, одночасне вивчення граматики та розмовної мови, рольові ігри, спілкування з носіями мови.

І, що найголовніше, курси англійської у Києві з викладачами-носіями мови центру ELC – це гарантія результату. Результату, який Ви побачите відразу ж, з першого дня, як тільки почнуться курси англійської.

Курси англійської мови Києва, Львова, Дніпропетровська, Харкова, Кривого Рогу покажуть Вам, що таке англійська Мова насправді.

Відвідуючи ELC – курси англійської мови у Києві – Ви вивчите мову для того, щоб розмовляти нею, вести ділове листування з використанням англійської термінології, повноцінно мислити… Вивчивши англійську мову, Ви зрозумієте, що спілкування не має меж!..

Приходьте до нас, записуйтесь на курси англійської – школа англійської ELC готова переконати Вас у істинності цього твердження!

Ми пропонуємо професійні курси англійської мови для корпоративних клієнтів. Наші курси англійської побудовані так, що індивідуальна програма навчання врахує специфіку роботи Вашої організації та буде максимально підходящою під практичну діяльність Вашої компанії. Курси англійської мови проходитимуть у зручний Вам час, у класах нашої школи або у Вас в офісі.

Звертайтесь! Цікава пропозиція для тих, хто хоче більше заглибитись у вивчення мови – індивідуальні курси англійської мови у Києві! Індивідуальні курси англійської мови – це безперечний плюс! Заняття з російськомовними або безпосередньо з носіями мови за індивідуальною програмою у зручний для Вас час! З повагою група компаній ELC LTD – російська, українська, англійська мова (Київ).

Залишіть заявку на курс

Готові розпочати навчання?

Наші курси англійської підійдуть для будь-яких цілей! Ми допоможемо вам підібрати найкращий курс зі зручним для вас розкладом!

This site is registered on wpml.org as a development site.