Навчання

Вивчення англійської мови для кожного зі слухачів школи ELC починається з безкоштовного тестування. Після того, як визначили Ваш рівень знань мови, досвідчені фахівці центру запропонують Вам ту чи іншу групу для навчання.

У школі існує два цілих види занять – це основні та додаткові. У рамках додаткових занять Ви можете покращити Ваш розмовний корпоративний англійською мовою – відвідувачів спеціальних дискусійних класів, у яких перед Вами відкривається унікальна можливість спілкуватися два рази в день по 30 хвилин з носіями мови. Ці заняття не є обов’язковими, проте вони достатньо ефективні в ході вашого навчання, оскільки дозволяють вдосконалити ваш особистий рівень розмовної мови.

АНГЛІЙСЬКА МОВА НАВЧАННЯ – ОСНОВНА ПРОГРАМА

Основна програма навчання, що має назву Top Notch (Україна) включає наступні рівні:

  • Elementary
  • Pre-Intermediate
  • Intermediate
  • Upper-Intermediate

Навчання англійської мови на кожному з рівнів триває 2 семестри (загалом 14 тижнів) по 90 хв урок 3 рази на тиждень. Залежно від рівня, Вашим викладачем можемо бути як російсько-(українсько-) язичницький вчитель, так і власне носій мови, завдяки чому Ви цілком і повністю зможете поринути у мовне середовище.

Якщо навчання англійської мови в нашій школі починається для Вас не з першого рівня, то у разі певних «прогалин» у граматиці ми надаємо своїм слухачам можливість відвідування будь-яких граматичних класів для заповнення знань з тієї чи іншої теми.

ДОДАТКОВІ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Своїм слухачам ми пропонуємо низку додаткових програм, у тому числі:

  • Рівень BASIC – вивчення англійської мови для початківців, що передбачає розуміння «початкових істин». Заняття проводяться висококваліфікованими україно- або російськомовними викладачами протягом 14 тижнів (двох семестрів) по 120 хвилин двічі на тиждень. Цей рівень допоможе покращити як розмовну англійську мову, так і граматику, що дозволить Вам продовжити навчання на наступних програмах безпосередньо з носіями мови.
  • Рівень ADVANCED вивчення англійської мови для людей, які добре володіють мовою. Рівень передбачає заняття з носієм мови (граматичні класи веде російськомовний або україномовний викладач) протягом 14 тижнів (двох семестрів) по 90 хвилин двічі на тиждень. Паралельно Ви можете безкоштовно відвідувати будь-які з додаткових програм (у тому числі і заняття з граматики).
  • БІЗНЕС-РІВЕНЬ INTERMEDIATE & UPPER-INTERMEDIATE – це корпоративна англійська, що вивчається за унікальною методикою. Навчання англійської мови відбувається виключно з іноземними викладачами, які будують уроки так, щоб слухачі повною мірою відчули себе серед ділового світу Британії чи США. Розмовна англійська мова передбачає вивчення необхідної термінології у процесі обговорення статей різних англомовних газет та тематичних журналів (зокрема Financial Times). Вивчення англійської мови на бізнес-рівні передбачає можливість безкоштовного відвідування будь-яких з додаткових занять, у тому числі і граматичних класів, що проводяться.

ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ДО TOEFL

Якщо Ви маєте намір складати TOEFL і бажаєте якісно підготуватися до іспиту, звертайтеся до центру ELC. Висококваліфіковані викладачі українських ВНЗ гарантують Вам інтенсивну англійську на найвищому рівні! Програма розрахована на 14 тижнів (2 семестри) та передбачає проведення занять 2 рази на тиждень по 120 хвилин. В рамках занять навчання проходитиме за спеціальним підручником, а також додатковими матеріалами.

Ми пропонуємо вивчення іноземної мови та для найменших слухачів! Телефонуйте, приходьте та дізнавайтеся актуальну інформацію з курсу «Англійська для дітей».

Ваша дитина за короткий час вивчить англійську. Навчання проходитиме у захоплюючій ігровій формі, виходячи з особливостей кожної дитини.

Англійська для дітей – це Ваші інвестиції у майбутнє своїх дітей.

This site is registered on wpml.org as a development site.