Навчання за кордоном

Мовні школи за кордоном

Вивчення іноземної мови за кордоном – це найкращий спосіб закріпити та помножити знання, отримані в Україні. Лише місяць чи два в мовному середовищі можуть зробити те, чого Ви так довго прагнули вдома – Ви почнете не тільки вільно говорити, а й думати англійською, німецькою, французькою…

Вартість місяця навчання, проживання, страховки, банківських послуг та послуг Агентства:

Германия€ 890Новая Зеландия€ 1342
Мальта€ 1138Австралия€ 1785
Франция€ 1050Испания€ 1140
Австрия€ 1340Италия€ 1220
Англия₤ 827Чехия€ 560

Au-Pair – це найдешевша молодіжна програма, яка дозволяє молоді прожити рік у сім’ях за кордоном, проводячи час з дітьми, удосконалюючи мову та знайомлячись з країною.

Всі учасники програми отримують безкоштовне проживання, харчування, медичне страхування, кишенькові гроші від 260 до 500 євро на місяць, оплату проїзду до мовних курсів та оплачувану відпустку. Програма Au-Pair – це найкраща можливість жити і подорожувати Європою та США, відмінно вивчити мову і не витратити при цьому багато грошей.

Вартість програми:

Германия€ 80
Франция€ 140
Австрия€ 140
Скандинавия€ 140
США$600 – из них
$400 возвратный депозит

Програма Aplus спеціально розроблена Агентством Au-Pair спільно з найкращими партнерами в Німеччині, Франції, Скандинавії та США для того, щоб дати українським студентам можливість навчатися за кордоном. Наші клієнти не тільки користуються можливостями безкоштовного навчання в Німеччині та Франції, але й отримують гарантію вступу до університету!

Вартість програми:

Германия€ 350
Франция€ 600
Скандинавия€ 600
США$ 900

Work and Travel – це найпопулярніша сезонна програма для українських студентів в Америці. Програма W&T дає можливість провести від двох до чотирьох місяців у США, пройти стажування в американській компанії і ще місяць подорожувати Америкою.

Основною перевагою програми є її самоокупність – всі учасники отримують у середньому 5-7 доларів США за кожну годину стажування та мають можливість заробляти від $800 до $1500 на місяць. Таким чином, студенти мають можливість не тільки повністю окупити всі свої витрати та зібрати на подорожі Америкою, але й привести з собою трохи грошей.

Студентам пропонується стажування у ресторанах, готелях, парках розваг, на різних фестивалях та в національних парках, літніх таборах та на курортах по всій країні. Спеціального досвіду не потрібно і всі, хто офіційно зареєструються для участі у програмі, гарантовано будуть забезпечені місцем стажування.

Work & Travel USA$ 985

Вища освіта

Програма здобуття вищої освіти за кордоном – це довгострокова програма для молоді, яка бажає отримати диплом про освіту або захистити дисертацію в одному із закордонних вишів. Учасниками нашої програми можуть стати студенти, які мають середню освіту та закінчили не менше 1 курсу у будь-якому державному чи акредитованому виші України. Люди з вищою освітою можуть продовжити навчання в аспірантурі, а також здобути другу вищу освіту за будь-якою з запропонованих спеціальностей.

Вартість наших послуг за цією програмою:

Германия€ 350
Франция€ 600
Чехия€ 600
Англия€ 900
США€ 900

Регистрация в программе

Для того, чтобы участвовать в программе, необходимо заключить Договор с нами. Сделать это можно как лично в наших офисах в Киеве или Запорожье, так и по почте, если Вы живёте далеко от названных городов.

Если у Вас есть важный вопрос об одной из наших программ и Вы не хотите тратить денег на междугородний звонок – свяжитесь с нами по e-mail [email protected] или заполните анкету в разделе Контакт с нами на сайте Агентства Au-Pair.

Не забудьте указать Ваше имя, код города, номер телефона и в тот же день сотрудник Агентства Au-Pair перезвонит Вам и ответит на все вопросы о наших программах.

This site is registered on wpml.org as a development site.